Uzaktan Diyetisyen Hizmeti Almak Artık Mümkün
Uzaktan Diyetisyen Hizmeti Almak Artık Mümkün

Yoğun iş hayatından, stresli ve uzun çalışma saatlerinden, çocuk ve ev yaşantınızdan dolayı kendinize ayıracak vakit bulamıyorsunuz ve fazla kilolarınız başınıza dert olmaya mı başladı? Diyetisyene gitmek için fırsat bulamadığınızdan kilo probleminizi hep erteleyerek sağlığınızı riske mi atıyorsunuz? Online diyet hizmeti, bu gibi durumlarda kendinize zaman ayırmanızı kolaylaştırır ve profesyonel diyetisyen aracılığı ile sağlıklı bir diyet hizmeti almanızı sağlayarak hayatınızı kolaylaştırır.

Uzman Diyetisyen Yardımı

Diyetisyene gitmeye vakti olmayan ve yurt dışında da kilo kontrolü sağlamak isteyen pek çok kişi yeme alışkanlıklarını değiştirmek ve kişiye özel sağlıklı diyet programları ile kilo vermek için online diyet uygulaması büyük bir fırsat sunuyor. Size bir telefon kadar yakın olan online diyet uygulaması ile size ait klinik bulgularını talep ediyor ve size en uygun diyet listesini hazırlayarak WhatsApp üzerinden size gönderiyoruz. Ardından aklınıza takılan pek çok soruya cevap veriyor ve her daim yanınızda oluyoruz. Sizlere profesyonel bir diyetisyen hizmeti vererek motivasyonunuzu arttırmayı amaçlıyor ve diyet sonucunda elde ettiğiniz başarılar ile heyecanınıza ortak oluyoruz.

Kimler Online Diyet Yapabilir?

  • Yoğun iş temposundan dolayı diyetisyen hizmeti gitmeye fırsat bulamayan kişiler
  • Kişiye özel sağlıklı ve uygun bir diyet programı uygulamak isteyen kişiler
  • Motivasyona ve bir uzmana ihtiyaç duyan kişiler
  • Yurt dışında yaşayan, dil ve kültür farkından dolayı oradaki diyetisyenlerle iletişime geçmekte zorlanan ve kendi beslenme alışkanlıklarına uygun bir diyet programı uygulamak isteyen kişiler.
  • Yaşadıkları şehirde diyetisyen imkanı olmayan kişiler
  • Öğrenciler

Diyetisyen Gözde Özkan'ın Geliştirdiği Online Diyet Programı Nasıl Hazırlanıyor?

Online diyet programı, 4 seans yani 4 hafta sürer. Bu süreç sesli görüşme şeklinde ilerler. Gözde hanım ile her hafta yapacağınız sesli görüşmeler sonucunda diyet programı belirlenir. Diyet takibiniz ise, Gözde hanıma raporlama işlemi ise, özel yaşam koçunuz aracılığı ile yapılır. Diyetleriniz her hafta yapacağınız sesli görüşmeler sonucunda panelinize yüklenir. Aklınıza takılan tüm soruları ise, WhatsApp üzerinden yaşam koçunuz aracılığı ile Gözde hanıma ulaştırabilirsiniz.

Boy ve Kiloya Göre Diyet Listesi Hazırlamak Doğru mu?

Diyet listesi hazırlarken sadece boy ve kiloyu baz almak son derece yanlıştır. Bu nedenle yüz yüze yapılan görüşmelerde de olduğu gibi öncelikle diyetisyenin istediği kan tahlillerinin yapılması gerekiyor. Kişiye özel diyet listesi olarak da bilinen diyet formunu Gözde hanımın sizi tanıyabilmesi için doldurmanız gerekiyor.

Online Diyet Ücreti Neye Göre Belirlenir?

Online diyet ücretleri çeşitli faktörlere göre belirleniyor. Ücretler belirlenirken de programa ne kadar süre boyunca devam edeceğiniz ve dolayısı ile vermek istediğiniz kiloya göre de değişiyor. Danışanlarımız ile mail, Skype ya da en çok kullandığımız WhatsApp görüşmeleri ile aracılığı ile sürekli iletişim halinde oluyoruz. Bu sayede de aklınıza takılan her soruda, ufak kaçamaklarda, kilo vermenin yavaşladığını hissettiğiniz ve motivasyon düşüklüğü yaşadığınız dönemlerde dahi direk olarak Gözde hanım ile görüşme imkanı bulabiliyorsunuz. Her danışanda olduğu gibi sizin de içinde bulunduğunuz şartlar ve olanaklara göre diyet listeniz haftalık olarak ihtiyaca göre yenileniyor. Tedavi süreci ne kadar uzarsa diyet ücreti o kadar artıyor. Her hasta için kişisel diyet listesi hazırlanıyor.

Online Diyet Avantajları

Online diyet programı aracılığı ile uzakta da olsanız uzman diyetisyen hizmeti alabilir ve kısa bir süre içinde sağlıklı bir şekilde kilo verebilirsiniz. Online diyet programı günümüzde çok yoğun çalışan ve diyetisyen hizmeti almaya vakti olmayan pek çok kişi tarafından tercih ediliyor.